Змагання за звання «Краща спортивна громада» завершилися

Дата: 17.08.2019 16:46

Не по-літньому моросяного дня, 17 серпня 2019 року, на території спортивного комплексу СНАУ проходив заключний етап обласних змагань  за звання  «Краща спортивна громада».

Цього дня  зустрілися у поєдинку  найсильніші люди об’єднаних територіальних громад Сумської області. Змагалися у перетягуванні линви, стрибках в мішках, метанні гирі, перекиданні колеса, у гирьовому спорті, армреслінгу та дартсі.  Боротьба була запеклою, захопливою та цікавою. Команду Степанівської селищної ради представляли Степура Марина, Лебідь Богдана, Макурін Ілля, Ковтун Руслан, Томашов Богдан, Барсуков Владислав, Гудименко Євген, Гришин Віталій. Усі спортсмени проявили бійцівський характер, змагаючись із силачами Сумської області. Ілля Макурін, як завжди,  був одним із найкращих, посівши ІІ місце з армреслінгу.

Від імені Степанівської селищної ради дякуємо молодим людям, які небайдужі до громадського життя нашої ОТГ, бажаємо у їхньому житті яскравих перемог.