Другий день весняних канікул в закладах загальної середньої освіти

У рамках весняних канікул, педагогічні та обслуговуючі колективи освітніх закладів продовжили упорядкування території та споруд, а саме: Продовжено прибирання пришкільних територій Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та філії; Прибирання паркової зони біля будівлі Новосуханівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.;Прибирання шкільної території Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.;Шпаклювання та окраска дверних відкосів на харчоблоці Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;Шпаклювання стін класної кімнати Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Далі буде!