УСПІШНА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТАНЦЮВАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Дата: 11.10.2021 16:37

У Сумському державному університеті 10 жовтня відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва "ПАПА DANCE FEST". Сучасний хореографічний колектив Степанівського селищного будинку культури     " Dance Group Euphoria " ( керівник  Будко М. М.) гідно представив громаду перед авторитетним журі м. Харкова.

Учасники різних вікових груп танцювального колективу "Dance group Euphoria" змагалися з найкращими хореографічними колективами області і за результатом фестивалю завоювали два І місця в номінаціїї ВТК:

І місце - Energy girls

I місце - Big boss і отримали головний приз фестивалю з композицією "Big boss"

В номінації естрадна хореографія:

I місце - Фіксики

І місце - Baby Boom

Степанівська селищна рада щиро вітає степанівських танцівників з переможними виступами і висловлює подяку керівнику колективу Будко Марині Миколаївні, бажає нових яскравих перемог на творчому шляху.