Перший день весняних канікул в закладах загальної середньої освіти

У понеділок 29.03.2021 у Косівщинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки, Новосуханівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Степанівській філії розпочалися весняні канікули. З метою приведення будівель та прилеглих територій закладів освіти в належний стан адміністрацією організовано генеральне прибирання.

А саме:

побілено стелю першого поверху Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

проведено толоку з прибирання шкільної території Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Степанівської філії;

розпочато ремонтні роботи санітарної кімнати Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Далі буде!