Вітання з Днем працівників освіти!

В дні початку золотої осені, шановні колеги, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Сердечно дякуємо Вам за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте дітям.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії і оптимізму, натхнення і здійснення усіх Ваших мрій і задумів. Нехай Ваша щоденна, самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до здобувачів освіти і колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі - бути педагогом!