Харчоблок Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів отримає нове обладнання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 № 585 «Про затвердження деяких переліків погоджених пропозицій обласних державних адміністрацій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році за відповідними напрями» виділено кошти у сумі 177,6 тис. гривень для придбання технологічного обладнання на харчоблок Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Кошти надійдуть на умовах співфінансування місцевого бюджету, з якого буде виділено 19,8 тис. гривень.

Опорний заклад радо відкриє свої двері Першого вересня нового 2020/2021 навчального року для дітей та учнівської молоді Степанівської селищної ради. Будуємо громаду разом!