ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДИРЕКТОРА ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КЗ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.03.2021 16:11

На виконання рішення другої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради від 11.02.2021 «Про внесення змін до Статуту, затвердження штатного розпису КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради, схвалення Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора, консультантів та психолога комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради», наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради від 12.02.2021 № 22-ОД «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора, консультантів, психолога КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради» 01 березня 2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників КЗ «Центр  професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради.

Переможцями конкурсного відбору стали:

Директор – Іващенко Світлана Миколаївна.

Консультанти:

1. Кощій Олена Анатоліївна.
  2. Назарова Олена Іванівна.
  3. Титаренко Ольга Анатоліївна.

Психолог – Козачук Надія Олександрівна.

Бажаємо працівникам Центру: творчого натхнення, успіхів у роботі, гармонії, оптимізму, незгасимої енергії та нових здобутків!