Відбулась зустріч з представниками ГО "Простір рівних можливостей" та працівниками сфери культури

Дата: 26.08.2020 16:00

В приміщенні Степанівської селищної ради 26 серпня 2020 року відбулась зустріч з представниками ГО «Простір рівних можливостей» в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» IREX. На заході були присутні голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш, начальник відділу культури, молоді та спорту УОКМС Степанівської селищної ради Богдан Плескань, керівники клубних закладів громади та бібліотекарі. Активно обговорювались питання розробки дієвих підходів у залученні активних громадян до розвитку сфери культури громади та пошуку ефективних методів виявлення потреб жителів Степанівської ОТГ.

Додатково.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.