День працівників сільського господарства України відзначили в Підліснівському сільському будинку культури

Дата: 15.11.2019 15:52

У Підліснівському сільському будинку культури 15 листопада 2019 року відбулося свято з нагоди Дня працівників сільського господарства.

На святкування були запрошені хлібороби, механізатори, тваринники, працівники сільського господарства.
Привітав трудівників керуючий Підліснівським відділенням РАЙЗ-ПІВНІЧ Тимохін Олександр Миколайович. Він відзначив плідний труд хліборобів і тваринників та вручив Почесні грамоти та подяки.

З вітальними словами звернувся до присутніх на святі голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович.
До вітальних слів долучилися Баранівський В.Д., та голова Новосуханівської сільської ради Нікітенко П.В..
Свято продовжилось концертною програмою, яка розпочалася з виступів Підліснівської школи І-ІІІ ступенів та народного аматорського ансамблю Підльснівського сільського будинку культури "Горлиця".

Перед глядачами виступили гості: вокальний ансабль народної пісні "Пісенне джерело" Терешківського будинку культури, ансамбль "Суханяночка" від Новосуханівського ОДР, аматорський гурт "Бабоньки" (керівник Е. Бирченко) с. Терешківка. На завершення концерту вийшли всі колективи з пінею "Моя ти земле".