Нарада з керівниками закладів освіти

На базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 17.01.2020 проведено нараду керівників закладів освіти громади. До порядку денного включено наступні питання:

1. Сертифікація вчителів початкових класів у 2020 році. (Матюшенко О. В.)
  2. Особливості проведення пробного ЗНО у 2020 році. (Матюшенко О. В.)
  3. Підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2019/2020 навчальному році. (Іващенко С. М.)
  4. Організація харчування в закладах освіти. Впровадження системи НАССР. (Кощій А. С.)
  5. Особливості надання освітньої субвенції в 2020 році. (Кощій А. С.)
  6. Особливості проходження керівним складом та педагогічними працівниками курсів підвищення кваліфікації. (Кощій А. С.)
  7. Обговорення нововведень Закону України «Про загальну середню освіту». (Кощій А. С.)