Степанівська селищна бібліотека №1 Степанівської громади підтримала Всеукраїнський челендж до святкування 150-річного ювілею Лесі Українки!

У приміщенні селищної бібліотеки 19 лютого 2021 року відбувся літературно-музичний челендж до 150- річчя Лесі Українки «Слово, чому ти не твердая криця...» за участю дитячого вокального гуртка «Сузір'я» Степанівського селищного будинку культури (керівник Людмила Пастушенко).

Під час культурно-мистецького заходу, всі присутні мали змогу поглибити знання  про життя і творчість Лесі Українки,  послухати та помилуватися художнім словом видатної поетеси. Протягом святкової зустрічі з поезією Лесі Українки були прочитані вірші, біографія, прослухана пісня на вірші Лесі Українки «Давня весна» у виконанні дуету Людмили та Анатолія Пастушенко, проспівано разом зі слухачами реп-біографію поетеси «Ой,у саду-садочку...».