Участь у літературно-мистецькому святі "І журба і радість, і любов моя..."

Бібліотекарі Степанівської  і Олександрівської бібліотек Юхненко Ірина Іванівна та Роговик Олена Володимирівна 10 серпня взяли участь у літературно-мистецькому святі присвяченому Олександру Олесю. Свято 13-й рік відмічається в с. Верхосулля Миколаївської громади Білопільського району серед лісової галявини біля  Олесевого каштану.

Спочатку гості були запрошені до Вехосульської школи де розмістився музей присвячений життю і творчості Олеся і відомих  верхосулян. Свято продовжилось за межею села на лісовій галявині де зростає каштан, посаджений предками Олександра Олеся на честь його дня народження. Біля каштану встановлена пам’ятна  стела з віршем самого поета «О Верхосулля, люба мрія! Мого дитинства сон ясний…».

На свято були запрошені поети, краєзнавці, аматори сцени. Пісні, вірші, сценки, виступи запрошених.