31 комплект нових парт подарували Степанівській ЗОШ ТОВ "ХАНЗЕ АГРІ УКРАЇНА"

Дата: 18.02.2021 15:35

З метою оснащення попередньо відремонтованого кабінету біології Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області за сприяння ТОВ «ХАНЗЕ АГРІ УКРАЇНА» завезено 31 комплект шкільних меблів (столи та стільці). Висловлюємо щиру подяку соціальним партнерам за допомогу! Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в громаді та розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Дітям та учнівській молоді бажаємо посидючості за новенькими партами і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудових ідей і захоплюючих занять.