Звітний концерт хореографічного колективу «Dance Group Euphoria»

Дата: 03.06.2019 15:31

Звітний концерт  хореографічного колективу «Dance Group Euphoria» відбувся в Степанівському селищному будинку 1 червня 2019 року.

Колектив активний учасник загальногромадських заходів, призер обласних та всеукраїнських фестивалів, які проходили не лише в Сумській області, а й поза її межами. Зараз в колективі понад 80 учасників яких уже не один рік навчає мистецтву танцю Будко Марина Миколаївна.

Помилуватися концертом до будинку культури прийшли усі бажаючі. Впродовж декількох годин артисти запалювали зал своєю нестримною енергією та позитивом.

По закінченню концерту голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович  відзначив високий рівень майстерності учасників колективу та вручив дипломи і медалі за зайняті призові місця.

Бажаємо колективу і його керівнику творчого натхнення, шанувальників, аншлагів і нових досягнень!