Ремонт спортивної зали Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 29.07.2020 15:25

Відповідно до проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт спортивного залу Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області" розпочато ремонтні роботи стелі та електричної проводки спорзали. За результатами проведення спрощеної процедури закупівлі переможцем вищезазначеного об'єкту визначено ФОП Деменчук С. О. Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради 17.07.2020 заключено договір з переможцем торгів на загальну суму 704,000 тис. гривень. Рішенням 28 сесії Степанівської селищної ради 7 скликання від 19.05.2020 виділено кошти у сумі 150,000 тис. гривень для початку ремонтних робіт. Дякуємо депутатському корпусу селищної ради на чолі з Лукашем В. О. та надіємося на подальшу співпрацю.