ПЕРЕМОГИ ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР")

Дата: 15.01.2020 15:11

Щороку учні закладів освіти Степанівської селищної ради, які є вихованцями закладу позашкільної освіти Станції юних техніків Сумського району, беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір». 20.12.2019 відбувся районний етап даного конкурсу, у якому були представлені роботи виконані у різноманітних техніках і з різних матеріалів: глини, дерева, соломи, лози, кукурудзиння, бісеру, тканини, ниток, солоного тіста тощо. Конкурс проводився за номінаціями: «Різдвяний янгол», «Народна іграшка», «Сувенір», «Художні вироби з рослинного матеріалу», «Картина», «Кераміка», «Художні вироби з тканини», «Лялька», «Новорічна ялинка», «Ялинкові прикраси».

Переможцями районного конкурсу стали:

1.1. У номінації «Різдвяний янгол» (молодша вікова категорія): Моргун Анастасія, вихованка Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (ІІІ місце).

1.2. У номінації «Народна іграшка» (молодша вікова категорія): Шевцов Іван, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (ІІ місце).

1.3. У номінації «Кераміка» (молодша вікова категорія): Моргун Анастасія, вихованка Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (І місце); Гладкий Назар, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (І місце); Глуходід Тимофій, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (ІІ місце).

1.4. У номінації «Сувенір» (молодша вікова категорія): Гузь Богдан, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (І місце).

Дані роботи були направлені на обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», де переможцями стали:

1. Гладкий Назар, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (І місце).

2. Гузь Богдан, вихованець Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (ІІ місце).

3. Моргун Анастасія, вихованка Сумської районної станції юних техніків на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради (ІІ місце).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів та подальших перемог!