ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

Дата: 16.05.2019 15:08

Шановні батьки вихованців дитячих садочків  та учнів загальноосвітніх шкіл,  жителі Степанівської селищної ради! Запрошуємо Вас до закладів культури Степанівської об’єднаної громади для змістовного проведення святкових заходів (Дня випускника, Дня захисту дітей, Останнього дзвоника, тощо).

До ваших послуг:

• Охайно прибрані приміщення закладів культури.
  • Сценічні та технічні засоби для проведення свята.
  • Професійна підтримка та супровід працівниками закладів культури заходів у встановлений графіками роботи час, у тому числі репетиції згідно затверджених сценаріїв.

Надання приміщень, технічних засобів, та послуги штатних працівників культурних закладів надаються випускникам БЕЗКОШТОВНО!

Про всі випадки вимагання грошей  працівниками закладів культури,  освіти,  представниками організаційних комітетів для підготовки  дітей та проведення свят повідомляйте в управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради для вжиття невідкладних заходів.