Відбувся перший шкільний конкурс-виставка учнівської творчості "Косівщинські візерунки", присвячений 150-ти річчю від дня народження Лесі Українки

На базі КЗ «Косівсщинської мистецької школи» Степанівської селищної ради 18 лютого 2021 року відбувся Перший шкільний конкурс-виставка учнівської творчості «Косівщинські візерунки», присвячений 150-ти річчю від дня народження Лесі Українки.

Відкрив конкурс директор Косівщинської мистецької школи Олексій Андрійович Фідірко, який побажав нових злетів і перемог всім учасникам заходу в подальших конкурсах.

У конкурсі брали участь учні мистецької школи по класу Образотворче мистецтво (викладач Роман Аркадійович Нефьодов) та класу Декоративно-прикладного мистецтва (викладач Лілія Дмитрівна Москаленко). Конкурсанти отримали Дипломи учасника та солодкий презент, а переможці отримали цінні подарунки. Призові місця отримали:

Клас декоративно-прикладного мистецтва:

Будильська Анастасія (5 кл) - І місце;

Мариніч Поліна (5 кл) - ІІ місце;

Маркевич Кіра (1 кл) ІІІ місце.

Клас образотворчого мистецтва:

Сердюк Поліна (2 кл)- І місце;

Азарова Анастасія (2 кл) -ІІ місце;

Ступаченко Серафім (2 кл) - ІІІ місце.

Під час конкурсу виступили солісти ансамблю «Розквіт» (викладач Сольного співу (народний) Наталія Леонідівна Михайличенко).