ВІДЗНАЧЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ КОСІВЩИНСЬКОГО СБК

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в рамках проведення обласної культурно-мистецької акції "Мистецькі сходи", яка відбулась 19 листопада у концерній залі "Театру юного глядача" м. Суми нагороджено почесною відзнакою Народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури Степанівської селищної ради у номінації "кращий творчий колектив".

Степанівська селищна рада щиро вітає учасників колективу та невтомного керівника Горового Сергія Анатолійовича з визнанням та дякує за вагомий внесок у розвиток національної культури рідного краю.