СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2019 09:00

Завдяки спільній співпраці УОКМС та очильника Степанівської громади, Серпнева конференція педагогічних працівників Степанівської селищної ради проведена 29.08.2019  у нетрадиційному форматі. Уся дружня родина педагогів (ЗДО та ЗОШ) мали можливість не тільки обговорити нагальні питання, отримати настановчі поради, а й відпочити душею у Молченському монастирі та отримати насолоду від пізнавальної історії міста партизанської слави - Путивль! Сподіваємось, що наші педагоги, заряджені позитивними емоціями та спокоєм, готові розпочати новий навчальний рік!!! Дякуємо ВАМ за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ВИ сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Бажаємо Вам здоров’я, наснаги, творчих злетів, постійних перемог, впевненості у власних силах, знайти взаєморозуміння з дітьми та батьками!!!