ДЕНЬ СЕЛА ГОЛОВАШІВКА

Святкування Дня села Головашівки зібрало мешканців та гостей 28 серпня в приміщені сільського клубу. Привітати селян завітав голова Степанівської селищної ради Лукаш В.О.

Вітали жителів Головашівки  творчі колективи Степанівського селищного будинку культури під керівництвом    Гладкого П.В. Чудові, душевні виступи вокальних колективів "Сузір'я" та "Чарівниці" не залишили байдужими жодного глядача, також окрасою концерту став виступ улюблениць степанівської сцени фольклорного вокального колективу "Яворина", які вразили задушевністю виконання пісень : "Ой хмелю, мій хмелю" , " Зайшов місяць за ту гору", а сольні виступи Остапенко Анастасії та Людмили Пастушенко вразили майстерністю і мелодійностю виконання.

Аматорські виступи головашівських виконавців Міняйло Аміни, Жерівської Каріни доповнили атмосферу свята веселістю, вразили глядачів теплотою і щирістю почуттів. Після завершення концерту гості свята мали можливість поласувати смачними стравами та взяти участь у святковій дискотеці.