Відпочинок влітку 2019 року

Дата: 07.06.2019 14:28

У закладах загальної середньої освіти Степанівської селищної ради 03.06.2019 розпочали роботу 6 (шість) пришкільник таборів відпочинку, в яких оздоровлюється 325 дітей Степанівської громади. На базі кожно закладу функціонує 2 табори відпочинку, а саме: Підліснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальний та профільний табір туристичного спрямування; Стапанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальний та профільний табір мовного спрямування; Степанівська філія Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - загальний та профільний табір мистецького спрямування.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази пришкільних таборів придбано набори для творчості та канцтовари вартістю 20,0 тис. гривень, кошти місцевого бюджету. Для покращення роботи профільного табору відпочинку "Фортуна" Підліснівської ЗОШ, за кошти місцевого бюджету закуплено туристичне спорядження на загальну суму 25,95 тис. гривень. Бажаємо гарного та змістовного відпочинку!