ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ "ЧЕРВОНОЇ" ЗОНИ

Дата: 30.10.2020 14:27

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.10.2020 № 33 та протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради від 26.10.2020 № 19 встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Степанівської селищної ради.

Приналежність до «червоної» зони передбачає низку додаткових обмежень для мешканців даної території. Вони визначені на державному рівні (постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 і від 13.10.2020 № 956 (зміни)).

Відтак забороняється (додатково до тих, що встановлені «помаранчевим» рівнем):  «…відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців)».

Виходячи з вищезазначеного, рекомендуємо з 02.11.2020 по 06.11.2020 організувати освітній процес закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради дистанційно.