ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2020 14:11

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності, з метою формування у дітей загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу, з 16 по 20 листопада 2020 року у закладах освіти Степанівської селищної ради відбувся Тиждень толерантності.

Тематичний тиждень був насичений та різноманітний. Проведено  анкетування; переглянуто відеоролики про доброту, терпіння, порозуміння у світі; виставка дитячих малюнків «Толерантність врятує світ»; класні години та бесіди на тему толерантності; тематичні дні: «День толерантності», «День посмішки і гарного настрою», «День ввічливості», «Кольорові дні», «День солодощів», «День обіймів» тощо.