Чемпіонат м. Суми з футзалу серед юнаків 2011-2012 р.н.

Дата: 23.11.2021 13:59

У неділю, 21 листопада 2021 року, у спортивному комплексі Сумського державного університету відбулися матчі першого туру чемпіонату міста Суми з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження. У змаганнях беруть участь 12 команд, а саме: «Ніка» м.Суми, «ДЮСШ» ім..Масалітіна» смт.Миколаївка, ФК « В.Рибиця», «КДЮСШ Суми» м. Суми, «Динамо» м.Білопілля, ФЦ «Барса» - 2012 р.н.» та ФЦ «Барса»- 2013 р.н. м.Суми, «Явір» смт.Краснопілля, КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, ДЮСШ м.Охтирка, «Лідер» м.Суми та ДЮСШ м.Тростянець.

Наша команда у  захоплюючому  протистоянні  на останній хвилині, нажаль, поступилися команді ДЮСШ м.Охтирка з рахунком 3:4.

До складу збірної КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради входять:

• Степанівська селищна рада – Шамрай Дмитро, Лиходід Тимофій, Головко Станіслав, Житлов Андрій, Коваленко Андрій – тренер Акопов Юрій
  • Садівська сільська рада – Бурмака Назар, Яцун Назар, Фролов Артем, Бабка Єгор, Великодний Іван – тренери Лаврусь Владислав та Сліпченко Валерій
  • Бездрицька сільська рада – Дудін Єгор, Нікітенко Сергій – трнер Феденченко В`ячеслав
  • Миколаївськая сільська рада – Атамуратов Тимур, Лук`яненко Андрій – тренер Єрмолов Руслан
  • В.Сироватська сільська рада – Зіменко Андрій – тренер Обозний Олег

Степанівська селищна рада вітає юних футболістів громади зі стартом чемпіонату, бажає успішних виступів у наступних турах та яскравих голів.

фото: збірна команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради