Вітаємо аматорів Степанівського селищного клубу з перемогою у Міжнародному конкурсі!

Дата: 19.08.2020 13:59

Багата талантами Степанівська громада, а її жителі мають величезний творчий потенціал, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва закладів культури громади. У період карантину, спричинений коронавірусною інфекцією COVID-19,  керівники аматорських гуртків та любительських об’єднань опанували нові форми роботи - дистанційні, серед яких пріоритетним  стала участь у онлайн акціях, фестивалях та конкурсах різного рівня.

Творча родина Степанівського селищного клубу 31 липня 2020 року продемонструвала свої таланти на міжнародному рівні, взявши участь у Міжнародному Україно-Болгарського дистанційному багатожанровому конкурсі  мистецтв «Planet stars» та отримала перемогу в різних номінаціях.

Урочисте нагородження учасників конкурсу відбулось 19 серпня 2020 року в новому приміщенні Степанівської селищної ради.  Аматорів вітали,  висловивши слова вдячності,  голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Антоніна Кощій, помічник обласного депутата А.Киселя Олена Сіма та підприємець с. Юнаківка Сумського району Анатолій Максименко.

Володимир Лукаш підвів підсумки, повідомивши, що за рішенням журі конкурсу, володарем ГРАН ПРІ серед учасників шостої вікової категорії, в номінації «народний вокал», стала солістка народного аматорського хорового колективу Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради Піддубна Ганна (композиція «Мої сини»).

І  місце вибороли:

• Народний аматорський хоровий колектив Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради з композицією «Сік землі» (номінація «народний вокал»);
  • Островський Леонід з композицією «Попурі на теми козацьких пісень та маршів» (номінація «Сеньйори, інструментальний жанр»);
  • Наталія та Леонід Островські з композицією В.Попадюк «Українська полька» (номінація «Сеньйори, інструментальний жанр»);
  • Хруцька Віра з композицією «Над Землею тумани» (намінація «5 вікова категорія, соло, естрадний вокал»)

2 місце посіли:

• солістка народного аматорського хорового колективу Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради Рябуха Надія в номінації «театральне мистецтво» (Тарас Шевченко, «Тополя»).
  • Садовничий Дмитро з композицією «Human» (намінація «6 вікова категорія, Сеньйори, соло, естрадний вокал»)

Кожний отримав подяку від голови Степанівської селищної ради та цінні подарунки!

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових звершень!