У Степанівській ОТГ вшанували учасників бойових дій на території інших держав

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов'язку воїнів-інтернаціоналістів 14 лютого 2019 року в Степанівському селищному будинку культури відбулися урочистості присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Святкова програма підготовлена вчительським та учнівським колективом Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а також аматорами селищного будинку культури.

Селищний голова, Лукаш Володимир Олександрович, вручив ветеранам ювілейні медалі до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та матеріальну винагороду. За допомоги депутата Сумської районної ради Карпенка Сергія Михайловича організовано святковий стіл для учасників бойових дій.