Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

Заклади культури Степанівської селищної ради долучились до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» 19 вересня 2020 року проводила щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» присвячену Всесвітньому Дню прибирання – «World Cleanup Day». Акція проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, а також Програмою Волонтерів ООН в Україні.

Цього року до акції долучились працівники сфери культури Степанівської селищної ради прибираючи прилеглі до закладів територій, паркові зони, алеї та зупинки. Головна мета прибирання полягала в об'єднанні заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття. 

 

Додатково.

Кожен може стати частиною наймасштабнішого руху ековідповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану – щороку третя субота вересня, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих.

Проте, непотрібно чекати Всесвітнього дня прибирання. «Побачив? Прибери!», адже саме маленькими щоденними зусиллями кожного з нас ми вбережемо нашу планету від забруднення, а нашу громаду зробимо чистою.

 

 « повернутися до списку новин