Визначено стипендіатів голови Степанівської селищної ради

Дата: 03.06.2020 13:26

Одним із пріоритетних напрямів як державної, так і місцевої освітньої політики є турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал, який визначатиме шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва нашої держави та Степанівської ОТГ зокрема.

Відповідно до розпорядження голови Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Лукаша Володимира Олександровича від 25.05.2020 № 78 «Про виплату грошової винагороди (премії) обдарованій учнівській молоді Степанівської селищної ради», за підсумками 2019/2020 навчального року троє учнів закладів загальної середньої освіти отримають з 01.09.2020 по 31.08.2021 щомісячну стипендію у розмірі 300 гривень, а саме:

• Моргун Анастасія Миколаївна, учениця 7А класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради;
  • Фоменко Єлєна Григорівна, учениця 7А класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради;
  • Краснопєєв Ярослав Юрійович, учень 10 класу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

Також, двоє учнів (Забара Олександра Олександрівна, учениця 9 класу Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради та Бабанін Владислав Володимирович, учень 11 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради) отримають одноразову грошову винагороду у розмірі 1000 гривень.

Зичимо вам міцного здоров’я, а також бажаємо, щоб ви усі продовжували мріяти. Мрія і наполеглива праця допоможе досягти цілей. Нехай ваші мрії збуваються!