ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2020 13:26

У закладах освіти Степанівської селищної ради 20 лютого 2020 року проведено День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники освітнього процесу ушанували пам’ять загиблих простих українців, відданих патріотів, які відчайдушно боролися за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Протягом дня у закладах загальної середньої освіти були проведені: уроки  мужності «Герої не вмирають», лінійка «Пам’яті Небесної Сотні», інформаційна година «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України», перегляд документального фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила…», тиха акція «Ангели пам’яті», екскурсії до шкільної музейної кімнати «Герої АТО».

Метою заходів було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в них патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.