Степанівська громада турбується про дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Захист прав та інтересів дітей, а зокрема  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є  одним із пріоритетних  напрямків діяльності Степанівського місцевого самоврядування. З метою своєчасного забезпечення до нового навчального року для дванадцяти дітей даної пільгової категорії із місцевого бюджету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області було виділено кошти і придбано шкільні форми, спортивні костюми та футболки, блузки, сорочки та портфелі.

Загальна сума коштів витрачених з місцевого бюджету на придбання шкільної форми становить 49,8 тис. гривень.