Вітаємо переможців

Вітаємо учнів Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради, які стали призерами районного етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

У фестивалі взяли участь учні закладів освіти Степанівської селищної ради. У номінації "Художнє виконавство" - "Живе слово" призерами стали  (у обох третє місце) Бережнецький Євгеній, учень 5 класу та Хісамудінова Руслана, учениця 7 класу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів Степанівської селищної ради (Керівник Литвинова Світлана Василівна). Пишаємося нашими переможцями та дипломантами й щиро зичимо маленьким артистам та їх талановитим керівникам творчого азарту, завзяття й  наснаги до нових звершень!