І місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції "Українська революція: 100 років надії і боротьби"

Вітаємо вихованців пошукового загону «Знай! Люби! Бережи!» Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, керівники – Литвиненко Світлана Василівна, Лазебна Людмила Леонідівна за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» у напрямку «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові». Бажаємо творчих злетів та нових перемог!