ВИЇЗНІ ТРЕНУВАННЯ ЮНИХ СТЕПАНІВСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

Дата: 21.03.2021 20:10

Вже не один рік Степанівська селищна рада підтримує дружні стосунки з вищими навчальними закладами міста Суми. Співпраця дає можливість знаходити ефективні підходи щодо вирішення низки проблемних питань, долучаючи спільні знання та досвід. Випускники шкіл громади продовжують своє навчання у ВУЗах по різним напрямкам. Одним із прикладів такої взаємодії стали регулярні виїзні тренування юних футболістів збірної команди КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради  у спорткомплексі Сумського національного аграрного університету. До складу команди були відібрані кращі спортсмени Степанівської  громади.

Тренер – викладач КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Акопов Ю.А. наголошує на важливості таких тренувань, адже молоде покоління футболістів здобуває безцінний досвід, який знадобиться для подальшої участі юнацької футбольної команди у чемпіонаті ГО ВФСТ «Колос», що відбудеться в квітні 2021р. м. Гребінка Полтавської області.