Участь фольклорного ансамблю "Яворина" у національно-патріотичному святі "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА"

В місті Буринь 10 серпня 2019 року відбулося обласне національно-патріотичне свято «Вишивана моя Україна!», покликане зберігати споконвічні народні традиції.

Захід розпочався святковою ходою за участі найкращих творчих колективів з різних куточків Сумщини серед яких Степанівську громаду презентували фольклорний ансамбль «Яворина» Степанівського селищного будинку культури.

Святкування продовжилось у міському парку, де містян та чисельних гостей Бурині зустрічали майстер-класи народних майстрів, виставки творів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Качанова Ірина Михайлівна, керівник любительського об’єднання «Джерело», представила виставку робіт Степанівських умільців.