Дата: 04.09.2020 13:06

Відбулась онлайн конференція Міністерства молоді та спорту з презентації Проєкту «Street Culture Reform» та кращих практик його впровадження 04 вересня 2020 року.

Під час конференції заступник Міністра молоді та спорту України Лемеш Ніна Петрівна зазначила, що головним завданням проєкту є створення єдиної системи активного громадського простору, формування креативної особистості, реалізація молоді в будь-якій формі вуличної культури у своєму дворі, на своїй вулиці, у своїй школі, у парку через створення таких майданчиків, як «Урбан шкільний двір», «Урбан парк-відпочинок», «Урбан кемп», «Урбан центр».