ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Дата: 28.12.2020 12:48

У жовтні-грудні 2020 року у закладах освіти Степанівської селищної ради було проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Відповідно до рішення журі та оргкомітету переможцями ІІ етапу визнано:

1. Англійська мова: 1 місце – 2 учня: Фоменко Єлєна Григорівна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Краснопєєв Ярослав Юрійович (11 кл.,  Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 2 місце – 1 учень: Бирченко Назар Сергійович (9 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  2. Біологія: 1 місце – 2 учня: Моргун Анастасія Миколаївна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ігнатенко Тетяна Володимирівна (11 кл.,  Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 3 місце – 1 учень: Ященко Анжела Романівна (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  3. Географія: 1 місце – Кузьменко Аліна Олександрівна (8 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), 2 місце – Моргун Анастасія Миколаївна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  4. Трудове навчання: 2 місце – 1 учень: Кожухар Софія Олександрівна (9 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  5. Інформаційні технології: 2 місце – 2 учні: Черненко Євгеній Євгенійович (7 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гунькіна Анжеліка Русланівна (9 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 3 місце – 2 учні: Юхненко Олександр Юрійович (9 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гончаренко Нікіта Володимирович (10 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  6. Історія: 2 місце – 2 дитини: Моргун Анастасія Миколаївна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ігнатенко Тетяна Володимирівна (11 кл.,  Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). 3 місце – Фоменко Єлєна Григорівна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  7. Математика: 1 місце – Фоменко Єлєна Григорівна (8 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), 3 місце - Кузьменко Аліна Олександрівна (8 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  8. Правознавство: 3 місце – Мінаєва Віталіна Сергіївна (9 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  9. Українська мова та література: 3 місце - Моргун Анастасія Миколаївна (8 кл, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  10. Фізика: 2 місце  - Фоменко Єлєна Григорівна (8 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і перемог!!!