"Готуй сани влітку" (Підготовка закладів бюджетної сфери до опалювального сезону 2020/2021 років)

Дата: 11.09.2020 12:45

Серед важливих завдань управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради  на сьогодні найбільше турбує підготовка закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. На території Степанівської громади функціонує 3 заклади загальної середньої освіти, 4 заклади дошкільної освіти, 9 закладів культури та 1 спортивний комплекс.

Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (далі – Управляння) від 20 липня 2020 року № 78-ОД «Про створення комісії з перевірки готовності теплового господарства закладів освіти до опалювального періоду 2020/2021 років» у закладах освіти громади розпочато підготовку до нового опалювального сезону та до нового навчального року.

На державному веб-порталі «PROZORRO» проведена закупівля природного газу 154799 м3 на суму 789,474 тис.грн, твердого палива (дров) в кількості 500 м3 на суму 249,0 тис. гривень та  електричної енергії 174798 кВт/год 547,658 тис. грн., що на 100% забезпечує заклади громади в енергоресурсах. У серпні 2020 року проведено спрощену процедуру закупівлі на послуги з розпилювання деревини (з ТОВ «СУМИ-ПРОДРЕСУРС-2009» укладено договір на суму 48,5 тис. гривень).

Проведені регламентні роботи систем теплопостачання (перевірено димохідно-вентиляційні канали, здійснено повірку манометрів, сигналізаторів та лічильників газу) закладів бюджетної сфери ТОВ «Сумирайтепломережа» (відповідно  договору №20 від 06.07.2020. Сума договору 11,000 тис.грн). Укладено договір з ТОВ «Сумигаз» з надання послуг по експлуатації газорозподільчих систем на суму 8,134 тис.грн.

Крім традиційного обстеження технічного стану будівель і споруд, інженерних мереж, поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, енергетичного обладнання, продовжується реалізація енергозберігаючих заходів. У закладах загальної середньої освіти Степанівської селищної ради замінено 10 вікон на енергозберігаючі на загальну суму 49,9 тис. гривень, світильники на енергозберігаючі на суму 10,038 тис.грн. З метою ремонту та технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель укладено договір з ТОВ «Сумирайтепломережа» на суму 47,0 тис. гривень. Проведено ремонтні роботи даху Підліснівського СБК та Степанівського СБК на суму 47,740 тис.грн.

На виконання протипожежних заходів із місцевого бюджету 2020 року використано кошти в сумі 92,9 тис. гривень (електротехнічні заміри опору ізоляції, перезарядка вогнегасників, обробка дахів негорючою рідиною, установка пожежного крану).

Управлінням укладено договір з ТОВ «Сумський обласний спеціалізований центр з охорони праці» на суму 24,9 тис. гривень, з метою навчання техперсоналу та кочегарів котелень (навчання проведено на початку вересня 2020 року).

Станом на 11 вересня 2020 року в управлінні енергетичного нагляду України в Сумській області підписано акти готовності теплового господарства  закладів освіти до роботи в опалювальний період 2020/2021 навчального року.