Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

Нарада при селищному голові з керівниками закладів освіти

14 травня 2020 року в приміщенні Степанівської селищної ради відбулася нарада при селищному голові з директорами шкіл та садочків з питання «Підготовка закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року»  Розпочав нараду селищний голова Лукаш Володимир Олександрович, який сказав, що не зважаючи на скрутні часи по’вязані з пандемією короновірусу COVID-19, заклади освіти необхідно підготувати до роботи в новому навчальному році.

Начальник управління освіти, культури молоді та спорту Кощій А.С. окреслила основні заходи з підготовки закладів до роботи в новому навчальному році, директори освітніх закладів ознайомили з проблемами, які потребують першочергового вирішення, а виконуючий обов’язки начальника управління економічного та фінансового розвитку Клименко А.В. – із фінансовими можливостями громади.

Колегіально було прийнято рішення щодо об’єму та черговості проведення робіт з підготовки закладів до нового навчального року та опалювального сезону. Зокрема в першу чергу продовжаться роботи по капітальному ремонту покрівлі  та розпочнуться роботи по капітальному ремонту спортивної зали Степанівської  ЗОШ. Усі заклади освіти в червні після проведеної спрощеної процедури закупівлі в системі  Prozorro, отримають у повному обсязі будівельні матеріали для проведення косметичних ремонтів шкіл та садочків.« повернутися до списку новин