Відкриття футбольного сезону

На цьому тижні  стартує перше коло Відкритого Чемпіонату та Першості Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року. Для участі в ньому заявлено 3 команди Степанівської селищної ради: ФК "Степанівка", "Хлібодар", "Колос".

• 21.06.2020 на  стадіоні колишнього цукрокомбінату ФК «Степанівка» (тренер Семенець А.І.) зіграє з командою «Хлібодар» (тренер Дробний О.М.).
  • 21.06.2020 футбольна команда «Колос» (тренер Діденко В.А.) зустрінеться з СК «Вільми» в с. Великі Вільми.

Для належного проведення футбольного матчу проводяться роботи по благоустрою футбольного поля.

Бажаємо перемоги нашим талановитим спортсменам!

Шановні вболівальники! Не забуваємо, що карантин ще не завершено, а тому дотримуємось карантинних вимог!