Участь степанівських футболістів у Чеміонаті АФС та Чемпіонаті Сумського району з футзалу

Дата: 06.12.2021 12:12

У групі А Другої ліги зимового чемпіонату Асоціації футзалу Сумщини було зіграно два матчі  четвертого туру, 04.12.2021р. футбольна команда "Колос" с. Підліснівка з мінімальною перевагою перемогла ФК "International" , 5 грудня футбольна команда "Хлібодар" у напруженому протистоянні на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу у ФК "Оріон" (4:3). Голи на рахунку: Ковтуненко (11), Куц (39), Бирченко (43), Малюченко (50).

Також команди Степанівської ТГ "Колос" с. Підліснівка та "Хлібодар" смт Степанівка  4 грудня розпочали боротьбу у Чемпіонаті Сумського району з футзалу. У першому турі Чемпіонату "Хлібодар" перемеміг "ЕФК-Олександрія" (4-3), а "Колос" нажаль поступився команді "Сад" (3:5).

Степанівська селищна рада вітає футболістів Степанівської ТГ з успішними виступами, зичить гучних перемог і яскравих матчів у наступних колах Чемпіонату.