НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ

Дата: 24.12.2020 12:03

Заклади освіти Степанівської селищної ради з 08.12.2020 по 24.12.2020 долучились до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку». Метою зазначеної акції є допомога птахам, а саме розміщення годівничок на територіях шкіл, закладах дошкільної освіти та годування їх взимку. До акції долучилися навіть наймолодші мешканці громади. Діти знають, що птахи гинуть не тільки від холоду, а від голоду. Потрібно  допомагати  їм пережити складні зимові погодні умови. Недаремно говорять, що врятуємо птахів – врятуємо ліс. Тому час добрих справ триває! Долучайтесь! Кожна зернина – це не лише прояв милосердя до пернатих друзів – це посіяна вами зернина добра, яка обов’язково проросте, а у майбутньому дасть щедрий урожай людяності і відгукнеться у серцях оточуючих іншими добрими справами. Поспішайте творити добро!!!!