Відновлено роботу закладів культури Степанівської селищної ради

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України Міністерства охорони здоров’я України №35 від 06.06.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), рішення позачергового засідання Степанівської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 11 червня 2020 року  №13, з 16.06.2020 року відновлено роботу гуртків та репетицій аматорських колективів в закладах культури Степанівської селищної ради, а також роботу бібліотек з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Відвідування закладів культури лише в  засобах індивідуального захисту!