16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Традиційно у закладах освіти Степанівської селищної ради з 25.11.2020 по 10.12.2020 проведено щорічну акцію «16 днів проти насильства». До проведення акції активно долучились педагоги, діти та батьки. У освітніх закладах проведено: анкетування, інформаційні години, бесіди, круглі столи, інформаційно-просвітницькі та арт-терапевтичні заняття, флешмоби, різноманітні конкурси, акції,  тренінги, ігри, перегляди відеороликів, виготовлення та розповсюдження буклетів, оформлення тематичних куточків, антикорупційні квести тощо.

Мета проведення акції «16 днів проти насильства» – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах і протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, не залишайте їх у біді.