ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ СУМЩИНИ

У легкоатлетичному манежі СумДУ 21 листопада відбулись матчі другого туру Чемпіонату асоціації футзалу Сумщини команди Степанівської ТГ ФК "Хлібодар" смт Степанівка та ФК "Колос" с. Підліснівка зустрілися з ФК "International" та ФК "Натон" відповідно.

Футбольна команда "Хлібодар" смт Степанівка розгромила футбольний клуб "International" (6-1). Дублі оформили: Якубець В.  ( 1,43) та Малюченко Є. (22,24), по одному голу в доробку Гончаренко (23), Бирченко (25)

Футбольний клуб "Колос" с. Підліснівка на жаль поступився команді "Натон" (1-7)

Степанівська селищна рада  бажає командам Степанівської ТГ гучних перемог у наступних матчах чемпіонату.