Відбулись навчання з питань пожежної безпеки для керівників закладів культури та спорту

Дата: 16.02.2021 11:37

Забезпечення ефективного протипожежного захисту закладів культури та спорту Степанівської селищної ради, а також безпека відвідувачів є надзвичайно актуальним питанням сьогодення.

16 лютого 2021 у приміщенні управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної раді відбулись навчання з питань пожежної безпеки керівників закладів культури та спорту. Питання, які розглядалися: що таке пожежа? Статистика пожеж, основні причини виникнення пожеж, основні нормативно-правові акти з питань пожежної безпеки, відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки, перелік основних документів з питань пожежної безпеки для закладів, протипожежний режим.

Також розглянули основні вимоги пожежної безпеки до утримання території, будівель, приміщень та споруд, електроустановки, вимоги пожежної безпеки для приміщень різного призначення. На завершення були підведено підсумки.