ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ХХІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Підсумки проведення ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 29.10.2020 № 439-ОД «Про проведення І-ІІ етапів ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» та  управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради від 29.10.2020 № 119-ОД «Про проведення І-ІІ етапів ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» 21 листопада 2020 року у закладах загальної середньої освіти Степанівської селищної ради було проведено ІІ етап Конкурсу, у якому взяли участь 19 учнів різних вікових категорій.

За рішенням журі  ІІ етапу Конкурсу переможцями визначено:

І місце:

Моргун Анастасія Миколаївна, учениця 8 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

ІІ місце:

Дробна Анастасія Сергіївна, учениця 6 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

Фоменко Єлєна Григорівна, учениця 8 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

ІІІ місце:

Гутенко Софія Сергіївна, учениця 6 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

Ігнатенко Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради.

Вітаємо переможців та учителів-наставників з перемогою, бажаємо подальших успіхів та натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших перемогах.