Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ 2020

Тиждень психології у закладах освіти Степанівської селищної ради у 2020 році відбувся особливо. З 21 по 24 квітня працівники психологічної служби разом з дітьми та батьками дистанційно, але продуктивно, плідно та результативно провели Тиждень психології під гаслом «Залишайся вдома». У закладах загальної середньої освіти проводились: онлайн-анкетування учнів, онлайн-тести для батьків початкових класів, виставка малюнків «Я люблю життя», акція «Лист психологу», Дні: компліментів, пізнання, спогадів, добрих слів, «Безпечний інтернет», «День родини вдома», «Усміхнись світові і він посміхнеться тобі», проведено челенж #КВІТЧЕЛ «Створення квітки чеснот людини», створені відеоролики.

Практичні психологи, вихованці та батьки закладів дошкільної освіти не стояли осторонь, а активно долучились до Тижня. Були проведені дні: щастя, посмішки, гарного настрою, компліментів, побажань.

Дякуємо педагогам та родинам закладів освіти Степанівської селищної ради за чудовий тиждень, позитивні емоції та продуктивну працю! Бажаємо міцного здоров'я, та стійкого імунітету! Сумуємо за вами!« повернутися до списку новин