В СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

"УКРАЇНА - МУЖНЯ КРАЇНА!"
Таку назву має культурно - мистецьке свято, що проходило 14 жовтня 2019 року в Степанівському селищному будинку культури.  Головною ідеєю свята було виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

З особливими словам вдячності та привітаннями виступив селищний голова Лукаш Володимир Олександрович. У вітальному слові побажав земних благ та миру в Україні, висловив слова подяки за мужність і патріотизм усім односельчанам, хто пройшов пекло війни. Концерт продовжився яскравими виступами аматорів Степанівського СБК.
    Тож щиро вітаємо зі святом та низько вклоняємося нашим доблесним героям - захисникам України. Хай Бог дарує їм невичерпні сили та наснагу, міцне здоров’я та мужність, а високе покровительство Пресвятої Богородиці допомагає у такому нелегкому протистоянні!