Третя Міжнародна зустріч-фестиваль можливостей людей поважного віку "Золоті Роки 2019" у Львові

Аматорський народний вокальний ансамбль «Горлиця» Підліснівського сільського будинку культури долучився до ІІІ Міжнародної зустрічі-фестивалі можливостей людей поважного віку «Золоті Роки 2019» у Львові.

Заходи розпочалися 22 вересня 2019 року з урочистої ходи людей поважного віку від Львівського Оперного театру до пам’ятника Тарасу Шевченку де свою творчість дарували 80 колективів з України, Польщі, Молдови, Литви, Чехії, Словенії та Латвії.

Наступного дня, 23 вересня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась Панельна дискусія «Неформальна освіта людей поважного віку», а після обіду секційні засідання які проводились в різних куточках міста.

24 вересня 2019 року у великій залі Міського Палацу культури ім.Гната Хоткевича з 10:00 до 18:00 тривала Фестивальна програма де бурхливими оплесками зустріли аматорів Степанівської громади.

За підсумками журі,  нагороджені дипломами.